ÇELİK KONSTRÜKSİYON HİZMETLERİ

Keskin Endürtsi olarak,  EN 3834-2 Kaynaklı imalata yeterlilik ve EN 1090-2 Avrupa standartlarına uygun olarak çelik konstrüksiyon ve makina şaseleri başta olmak üzere çelik yapıların projelendirme, imalat ve montaj faaliyetlerini yürütmektedir.

Gerek Endüstriyel tesislerinizin yapısal ihtiyaçları, gerekse ekipman ve makina şaseleri, üretim agacımızda büyük yer tutmaktadır. Firmamız EN 3834-2 Kaynaklı imalata yeterlilik şartları ve EN 1090-2 Avrupa standartlarında Çelik yapıların imalatına uygunluk standartları ile, projelendirme, imalat ve montaj faaliyetlerini yürütmektedir.

Keskin Endüstri; iş sağlığı ve güvenliğini, kalite ve çevreyi  ön planda tutup, başarılı işlere imza atarak sektörünün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Keskin Endüstri, profesyonel çalışan kadrosu ile her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder. Bünyesinde bulunan teknolojik ekipmanlar ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlar.