Hakkımızda

 • 0

  Çelik Konstürksiyon

 • 0K

  İmalat İşleri

 • 0

  Montaj Demontaj

 • 0+

  Proje & Taahhüt

100

Keskin Endüstri

Yenilikçi, Akılcı ve Duyarlı

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin proje gerekliliklerine uygun beklentilerini karşılarken, çevreye ve insana duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden, iş ortakları ve müşterilerine katma değer katarak, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, yenilikçi, akılcı ve duyarlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Keskin Endüstri San. ve Tic. Ltd.Şti. tecrübeli ve deneyimli çalışanları, bilgi birikimi ve yenilikçi şirket kültürüyle; imalat, komple montaj, demontaj, çelik konstrüksiyon, bakım/onarım, modernizasyon, mühendislik ve devreye alma hizmetlerini kısa sürede, kaliteli ve en ekonomik yolla gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Keskin Endüsrtri

Keskin Endüstri olarak, müşterilerimizin proje gerekliliklerine uygun beklentilerini karşılarken, çevreye ve insana duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden, iş ortakları ve müşterilerine katma değer katarak, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, yenilikçi, akılcı ve duyarlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Ülkemizde alanında yenilikçi şirketlerinden biri olarak en değerli misyonumuz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kalite standartlarına uygun hizmetler vermektir. Çevreye ve insana duyarlı, yenilikçi, katılımcı ekibimiz sayesinde teknolojideki gelişimleri takip etmeyi ilke ediniyoruz. Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uygun olarak çalışmaya önem veriyoruz. Mühendislik ve proje yönetimi alanlarına katkıda bulunmaya ve çağdaş teknolojiden yararlanarak yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Mühendislik ve Proje
Yönetimi

Yenilikçi Teknolojiler
Akılcı ve Yenilikçi Çözümler

Vizyonumuz

Müşteri gereklerine uygun, emniyetli, kaliteli, ekonomik ve ihtiyaca cevap veren çalışmalar yapmaktır. Bu amaçla sistemli ve prensipli bir şekilde çalışmaya ve müşterilerimizin portföyüne değer katmaya devam ediyoruz. Kendi sektöründe faaliyet gösteren lider firmalar arasında yer almaya ve ülkemizi ülke çapında en iyi ve değerli şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz. Mühendislik, şartname ve gerekliliklere uyarak akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklanıyoruz

Sistemli & Prensipli
Çalışma

Alanında Uzman Kadrolar

Kalite Politikamız

Kendi sektörümüzde ülkemize değer katmak için kalite politikamızdan asla taviz vermiyoruz. Bu anlamda gerek şirket politikalarımız doğrultusunda gerek çalışanlarımızla her daim güvenilirlik, dürüstlük ilkesiyle hareket ediyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak geleceğe sağlam temeller atmaya, kalite standartlarına ve teknolojiye uygun projeler çıkartmaya özel özen gösteriyoruz. Teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına uygun bir şekilde çalışıyoruz. Projelendirmeden montaja kadar tüm çalışmalarımızda hassas çalışarak ekonomik, güvenli, çevreye ve insana son derece duyarlı işlere imza atıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine önem vererek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve kalite standartlarına uygun projeler yapmaya devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza katkı sağlıyor ve marka değerimizi korumayı amaçlıyoruz.

Keskin Endüstri, profesyonel çalışan kadrosu ile her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz tüm projelerde öncelikli amacımız iş sağlığı ve güvenliğine dair tüm riskleri analiz ederek, oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmaktır. Bu amaçla öncelikle çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek insanların güvenliğini ve sağlığını korumayı ve tehlikeleri ortadan kaldırmayı taahhüt ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak, çalışanlarımıza gerekli eğitimi vererek yer aldığımız çalışmalarda gerekli tedbirleri ve güvenliği alıyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini öncelikli çalışanlarımızın ve çevredeki insanların güvenliğini ve sağlığını gözeterek emniyetli bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Keskin Endüstri, profesyonel çalışan kadrosu ile her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder.

Çevre Politikamız

Toplumun çevre bilincini geliştirmek ve artırmak için gerek çalışanlarımızın gerek sosyal paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin bilinçlendirilmesini ve teşvik edilmesini sağlıyoruz. Ekolojik dengeye herhangi bir şekilde zarar vermeden yeni nesillere iyi bir gelecek sunmak adına tüm faaliyetlerimizde çevreye duyarlı bir şekilde çalışıyoruz. İmalat ve diğer tüm çalışmalarımızda gerek ürün ömrünü, gerekse yaşam standartlarını dikkate alarak doğaya ve çevreye zarar vermemeye özen gösteriyoruz.

Çevre politikamız gereğince çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek ortak sorumluluk bilinci geliştiriyoruz. Bu amaçla çevreye duyarlı projelerde etkin rol oynamalarını sağlıyoruz. Yürürlükte yer alan Çevre ve İSG mevzuatlarına uyarak yasal yükümlülükleri yerine getiriyoruz. Aynı şekilde üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarını gözeterek kalite ve çevre politikamızdan taviz vermeden yenilikçi projeleri hayata geçiriyoruz.

Keskin Endüstri, profesyonel çalışan kadrosu ile her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder.

Araç çubuğuna atla Çıkış yap